

No ratings yet
Reactions from the web
Szóval akkor ha mobilfotós vagyok,és sajnos még sose fogtam igazi kamerát /DSLR gépet a kezembe-szóval nem igazán fogom tudni,ha kapok is egyet a kezembe elsőnek,hogyan működik.../szóval attól még érdemes jelentkezni? Nekem nagy álmom,hogy építészeti fotográfiából éljek meg... :) vannak jó képeim,illetve egy-két sikeres pályázatot is magam mögött tudhatok. Portréba nem vgyk erős,de az építészeti foto,és az étel fotózás ami nagyon érdekel. Szoktam mondani,h fényképező gépből van a szívem. :) mert nagyon szeretek fotózni,még ha ez csak telefonnal is történik :)!
@nikoletth.7335 2
A jelenkezésünkre mikor kapunk visszajelzést?
@emiliahegedus4017
Sziasztok. Németországban élek, de nagyon szeretnék részt venni. Érdemes innen is jelentkeznem?
@gaborkis8359
Sign in to join the discussion — comments are spoiler-gated to your watch progress.
Discussion starters